Loading...

Συντομες Ειδησεις

Στη σέντρα της ΕΠΣΑΝΑ

Αθλήματα Τοπικά, Ποδόσφαιρο, Στη σέντρα της ΕΠΣΑΝΑ
9 Νοεμβρίου 2017
Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική-Ώρα 15:00)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτέλεσμα
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17  
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17  
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/11/17  
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17  
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17  
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17  
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17  
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17  
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική-Ώρα 15:00)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17  
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/11/17  
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17  
12. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17  
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17  
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17  
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17  
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 12/11/17  
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική-Ώρα 15:00)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17  
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 11/11/17  
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 11/11/17  
20. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 11/11/17  
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/11/17  
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 12/11/17  
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17  

Tags:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

VIDEO

Βιάστηκε να πανηγυρίσει!