Loading...

Συντομες Ειδησεις

Στη σέντρα της ΕΠΣΑΝΑ

Αθλήματα Τοπικά, Ποδόσφαιρο, Στη σέντρα της ΕΠΣΑΝΑ
17 Νοεμβρίου 2017
Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική-Ώρα 15:00)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17  
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 18/11/17  
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Σάββατο 18/11/17  
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/11/17  
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/11/17  
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 19/11/17  
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/11/17  
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/11/17  
 
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτέλεσμα
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/11/17  
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 18/11/17  
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 19/11/17  
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 19/11/17  
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 19/11/17  
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/11/17  
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 19/11/17  
17. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17  
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Αποτέλεσμα
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/11/17  
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 18/11/17  
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 19/11/17  
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 19/11/17  
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17  
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Κυριακή 19/11/17  
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 19/11/17  

Tags:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

VIDEO

Βιάστηκε να πανηγυρίσει!